Категорија: Забава

Популарната GTA V бесплатна до 21 мај

Стигна супер вест за сите гејмери и обожаватели на играта GTA 5 на Rockstar студиото дека до 21 мај

Познат српски актер – потомок на војвода од ВМОРО?

Изминатата година  српската, но и руска кинематографија ја одбележа неговото име и презиме. Милош Биковиќ важи за миленик на

Kолку сексуални партнери има просечно едно лице

Едно од најинтимните прашања што можеме да ги поставиме на некој, е дефинитивно она за бројот на сексуални партнери. Но,

sedidoma.mk – занимална против досада

Единствен начин да се спречи ширењето на Ковид-19 пандемијата е да се #СедиДома. Седењето дома никако не значи инерција

Коронавирусот и во песна на бугарски пејач (видео)

Иво Димчев е бугарски пејач, танцер, кореограф и автор на текстови и артист. Текст: Корона къш, къш, къш, корона къш, корона,

Вечерва над небото ќе имаме „супермесечина“

Вечерва Месечината ќе биде Perigee-syzygy или попознато како Супермесечина. Таа ќе биде дури 50.000км поблиску од најдалечната точка, ќе изгледа

Се разголе венецуелската актерка со хрватско потекло

Венецуелската актерка со хрватско потекло ја паметиме по нејзината двојна улога во серијата „Злобница“ која во раните 2000-ти беше

3 гласини што Бијонсе сака да ги заборавиме

Oва се гласините што Бијонсе сигурно сака да ги заборавиме. Имала врска со нејзиниот телохранител Кога се појавија гласини дека Џеј

Mobile Sliding Menu

error: Content is protected !!