Топ 3 работи кои не можете да ги промените кај мажот

In Живот

Љубов кон пиво

Колку и да сакате да ги раздвоите, нивната љубов е поголема. Не си го губете времето залудно. Секако, ако си ги знае границите.

Мамин син

Не постои нешто што може да ја раскине оваа врска, без оглед на тоа колку години има мажот. Мајката е секогаш влијателна, па е подобар сојузник, отколку ривал.

Љубов кон спортот

И во овој случај ќе мора да најдете компромис со спортскиот фанатик, бидејќи љубовта кон спортот или тимот никогаш не доаѓа во втор план.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

Ви препорачуваме:

ОМ: Илинден е симбол на македонскиот непокор

Живеејќи го сонот на минатите генерации и гордо сеќавајќи се на борбата за слобода, Обединети за Македонија на сите

Read More...

Љубчо Георгиевски до Сашо Мијалков: Вашите криминални пресметки да си ги вршите внатре во партијата

ВМРО-Народна партија упатува остра реакција на изнесените лаги и невистини од страна на Сашо Мијалков, а на сметка на

Read More...

Раде Милосовски: Груевски и Мијалков ја уништија ВМРО-ДПМНЕ со нивните антидржавни дејствувања

Со резигнираност ги одбиваме обвинувањата на Сашо Мијалков дадени во интервјуто за Македонски весник, во кое користејки класичен спин,

Read More...

Mobile Sliding Menu

error: Content is protected !!