Популарната GTA V бесплатна до 21 мај

In Забава

Стигна супер вест за сите гејмери и обожаватели на играта GTA 5 на Rockstar студиото дека до 21 мај оваа игра можете да ја даунлодирате бесплатно преку лаунчерот на Epic Games.

Овој промо период велат од компанијата е заради коронавирусот и изолацијата за дополнителна забава на фановите.

GTA V може да ја преземете на овој линк

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

Ви препорачуваме:

ОМ: Илинден е симбол на македонскиот непокор

Живеејќи го сонот на минатите генерации и гордо сеќавајќи се на борбата за слобода, Обединети за Македонија на сите

Read More...

Љубчо Георгиевски до Сашо Мијалков: Вашите криминални пресметки да си ги вршите внатре во партијата

ВМРО-Народна партија упатува остра реакција на изнесените лаги и невистини од страна на Сашо Мијалков, а на сметка на

Read More...

Раде Милосовски: Груевски и Мијалков ја уништија ВМРО-ДПМНЕ со нивните антидржавни дејствувања

Со резигнираност ги одбиваме обвинувањата на Сашо Мијалков дадени во интервјуто за Македонски весник, во кое користејки класичен спин,

Read More...

Mobile Sliding Menu

error: Content is protected !!